Dnia 13 kwietnia 2018 roku opuścił nasz ziemski padół Adam Pawłowski. Zmarł w Sandomierzu na zawał serca w wieku 39 lat, do ostatnich dni swojego życia pozostawał człowiekiem bardzo aktywnym, stawiającym sobie wysoko poprzeczkę życiową, realizował z pasją swoje marzenia i plany, miał naturę obieżyświata. Do końca pozostał wierny swoim zasadom i ideałom.

 Adam urodził się 24 czerwca 1979 roku w Warszawie. Dla nas pozostanie przede wszystkim w pamięci jako jeden z naszych wiernych drugów oddziału mazowieckiego Związku Wyznaniowego Rodzima Wiara, do którego przystąpił dnia 24 września 2008 roku. Ale również pełen życia człowiek, który wnosił wiele do lokalnego środowiska, nie tylko o charakterze rodzimowierczym.

Był pełnym energii muzykiem, tworzył i grał w zespołach takich jak Interzone czy The Poisoned Hearts. Pozostawił po sobie swego rodzaju dziedzictwo artystyczne nie tylko w postaci nagrań i licznych koncertów, które przejdą do pamięci, ale również ośmioletniego syna Ignacego, który jest niezaprzeczalnym dowodem trwałości jego genów. W żałobie  pozostawil także matkę oraz pozostałych bliskich.

Ceremonia pogrzebowa odbyła się dnia 25 kwietnia 2018 roku o godzinie 14.00 na Cmentarzu Wolskim w Warszawie. Urna z prochami Adama spoczęła w grobie rodzinnym w towarzystwie najbliższych mu osób – rodziny, znajomych i bliskich – którzy przyszli oddać mu hołd tego dnia. Adama pożegnały dźwięki bliskiej jego sercu pieśni „Love Will Tear Us Apart” Joy Division odśpiewane przy akompaniamencie gitary akustycznej.

Sława Pamięci Adama!

Logowanie

Najbliższe święto

Kupała 21.06.2021 20:00 527 Dni
1996-2022 Rodzima Wiara
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος