czwartek, 03 marzec 2016

Związek Wyznaniowy Rodzima Wiara (oddział ziemi mazowieckiej) serdecznie zaprasza na obchody święta Jare Gody jakie odbędą się nad Wisłą w Warszawie w dniu 19 marca 2016 roku w sobotę.
Spotykamy się na pętli tramwajowej Żerań FSO o godzinie 19.00 skąd wyruszymy na miejsce obrzędu, aby uczcić jedno z ważniejszych świąt cyklicznych w roku kalendarzowym Słowian.

Tegoroczne święto Jarych Godów poprzedzać będzie wewnątrzzwiązkowy co czteroletni Wiec Rodzimej Wiary, na który serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zrzeszone w naszym związku wyznaniowym od początku jego istnienia. Zainteresowanych przybyciem na Wiec prosimy o pilny kontakt z organizatorem pod adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej na tydzień przed wyznaczonym terminem - wyślemy stosowne informacje, uzgodnimy również formę ewentualnego noclegu. Telefon kontaktowy: Marcin Sadowski 692-123-914.

Osoby związane z innymi grupami, gromadami lub związkami wyznaniowymi o charakterze rodzimowierczym zapraszamy na sam obrzęd Jarych Godów, który otwarty jest dla wszystkich.
Prosimy o zachowanie trzeźwości oraz powagi przez wzgląd na szacunek dla Bogów.

Sława Przodkom! Sława Bogom!

Logowanie

Najbliższe święto

Kupała 21.06.2021 20:00 97 Dni
1996-2021 Rodzima Wiara
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος