wtorek, 16 sierpień 2016

obrzed warszawa

Tak jak Ojce nasi przed wiekami stawali tak i nam przyjdzie stanąć i uczcić kolejne z wielkich świąt cyklicznych w naszym Kalendarzu Słowiańskim.

Zapraszamy wszystkich chętnych w sobotę 17 września aby w ten czas porzucili swe domostwa i ruszyli w krótką podróż ku obrzędowemu miejscu, gdzie Przodków naszych niegdyś była wielka siła.
W tym roku na Święto Plonów pragniemy udać się do Radzikowa. Umawiamy się o godzinie 17.00 w Warszawie na pl. Wilsona pod kinem Wisła, skąd wszystkich zabierze specjalny bus do Radzikowa oraz samochody zmotoryzowanych osób (takowe proszone są o kontakt ze mną w celu ustalenia ilości wolnych miejsc).
Zapraszamy jak zawsze każdego chętnego, jednak prosimy tym razem o rozważne potwierdzanie swojej obecności. Poprzez swój udział uczestnik wyraża zgodę na poniesienie opłaty za przejazd busem, jest to tym razem koszt konieczny, jaki musimy narzucić odgórnie, wiążący się z wynajęciem busa. W przypadku jadących samochodami obowiązuje grzecznościowa zrzutka na paliwo.
Zapraszamy serdecznie wszystkich, którym nieobca jest Lechicka Wiara i którym jeszcze sił pozostało, aby ją dumnie głosić!

Zdrawice dla Was!
Sława Bogom!

 

kontakt z organizatorem:
Marcin 'Wojnar' Sadowski
tel. 692-123-914
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Najbliższe święto

Kupała 21.06.2021 20:00 527 Dni
1996-2022 Rodzima Wiara
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος