środa, 23 listopad 2016

obrzed warszawa

Sława wszystkim! Jak co roku zgodnie z naszą sławską tradycją w grudniu przyjdzie nam wedle wszelkich Słońca znaków świętować kolejne wielkie święto - Szczodre Gody.

To czas zimowego przesilenia, czas kiedy mocarne Słońce rodzi się na nowo aby w końcu pokonać ciemność u szczytu swej potęgi. Ojcowie nasi wtenczas radowali się z całorocznych plonów i odpoczywali przed nadejściem wiosny.

My, potomkowie lechickiego Rodu, świętować będziemy tak godnie, jak tylko nam Bogi na to pozwolą. Dnia 23 grudnia, w piątek, spotykamy się o godzinie 18.00 na bródnowskim grodzisku aby przygotować miejsce, natomiast kto czuje się jedynie gościem na naszych obrzędach niechaj przyjdzie na 19.00 - wtedy obrzęd zaczynamy.

Wszystkich zatem zapraszamy do wspólnego obrzędu oraz biesiady, aby cześć i pokłon złożyć naszym Bogom, Przodkom i Duchom wszelkim!

Zdrawice dla Was!

Kontakt z organizatorem: 692-123-914 (Wojnar) lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Logowanie

Najbliższe święto

Kupała 21.06.2021 20:00 527 Dni
1996-2022 Rodzima Wiara
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος