TEMAT: Żydzi a Polacy

Żydzi a Polacy 6 miesiąc 1 dzień temu #8752

 • wolchw
 • wolchw Avatar
 • Offline
 • Zrzeszony
 • Posty: 62
Polskim społeczeństwem rządzą żydzi. Żydzi opanowali obydwie strony sceny politycznej. Natura sceny politycznej w demokracji jest taka że istnieje podział na prawicę i lewicę. Ten podział jest tak naprawdę podziałem mającym swe korzenie w biologii. Lewica bowiem podnosi argumenty emocjonalne-wypierając się faktów i logiki (KOBIETA). Prawica zaś podnosi argumenty logiczne i wynikające z chłodnej kalkulacji (MĘŻCZYZNA). Oczywiście chodzi o archetypy bo wiadomo że te cechy są do pewnego stopnia wymieszane u ludzi. Żydzi opanowując obydwie strony sceny politycznej (pod przybranymi nazwiskami) prowadzą sami ze sobą grę polegającą na urządzaniu spektaklu dla gawiedzi który ma na celu prowadzenie niekończącej się wojny między partiami z których jedna wygrywa inna przegrywa ale ostatecznie zawsze obóz rządzący dokonuje w rzeczywistości ruchów polegających na GRABIEŻY, osłabianiu państwa polskiego oraz wzmacnianiu interesów żydów !!! Spójrzmy na to co robi Duda i Kaczyński. Niby wygrali wybory, niby robią dobrze dla Polski. Do pewnego momentu wszystko było ok. Ale co się dzieję po połowie kadencji ? Kaczyński likwiduje polski sektor futerkowy (z dobrego serca) chociaż doskonale wie że rynek przejmą Niemcy. Duda wetuje reformę sądownictwa oraz nominacje generalskie Macierewicza. Na co więc wychodzi ? Że Polacy dostali trochę cukierków kupionych za ich własne pieniądze (500+) oraz zrobiono kilka reform ale w rzeczywistości reformy sądów nie będzie i polskiej armii również. Dlaczego ? Bo Pan Duda jest tu w roli hamulcowego-kozła ofiarnego. Może następnej kadencji nie wygra ale co miał zahamować to zahamował. A jeśli on nie wygra to wygra następny sługus żydowski. Macierewicz natomiast dozbroił armię ale de facto jest to armia żydowska bo generałami zostaną usłużni pupile. Więc po co nam taka armia która w razie zagrożenia będzie celowo źle dowodzona ? Na tym polega gra żydów. Jesli ich się Polacy fizycznie nie pozbędą z Polski to CH, dupa i kamieni kupa. Żydzi to genetyczni oszuści i złodzieje, cygański naród semicki. Wszyscy pochodzący z tamtych narodów są oszustami. Zarówno muzułmanie jak i żydzi. O to idzie wojna na bliskim wschodzie-kto z nich będzie dominował. To wrzód na ciele białego człowieka i należy go wyciąć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Żydzi a Polacy 6 miesiąc 13 godzin temu #8753

 • leliwa
 • leliwa Avatar
 • Offline
 • Użytkownik
 • Posty: 192
pis po ..jedno zło do tego dodać sld. psl, nowoczesna i niewiadomą kukiz 15 to wychodzi totalny chłam polityczny.
Społeczeństwo dojrzewa oddolnie w którymś momencie pęknie ta bańka jahwinistyczno- usraelska i Słowianie Polacy się obudzą ( pobudka już trawa) ....ale raczej jeszcze nie w najbliższych wyborach.
Sława Bogom Sława Przodkom.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Żydzi a Polacy 5 miesiąc 4 tygodni temu #8754

 • Gryzek
 • Gryzek Avatar
 • Offline
 • Użytkownik
 • Posty: 64
Ja już dałem sobie spokój z „politykowaniem”. Osobiście nie widzę ludzi, którzy są godni zaufania i oddania na nich głosu. PiS i PO - tak jak napisał @leliwa - to jest niemal to samo. Z tym, że PO to już w zasadzie partia „trup”, którą zastąpiła .Nowoczesna. Ci ludzie są jak małpy, które przerzucają się, za przeproszeniem, gó%#em, żeby tylko dorwać się do władzy.
Co do Kukiza to na pewno nie oddam głosu na to „zgromadzenie”.
Raz, że to PiS-owskie pieski, a dwa: wiadomosci.wp.pl/adam-andruszkiewicz-dom...wa-6027400347538561a

Cała ta zbieranina - legalna mafia - nadaje się jedynie do tego, żeby ich Perun gromem popieścił.
Na kogo więc głosować? Jedni są zapalonymi chadekami, co robią politykę przekupując ludzi jałmużną 500+, przez co wszyscy płacimy alimenty na nie swoje dzieci. A o ludziach z PO i .N to nawet mi się nie chce wypowiadać.
Z Korwinem-Mikke w wielu kwestiach światopoglądowych się zgadzam, ale gospodarczo już mniej.

Jak patrzę na tych polityków, to nie jestem przekonany czy mają oni dobro tego kraju na uwadze czy zwyczajnie realizują swoje fantazje.
Boli mnie przede wszystkim to, że obywatele jednego narodu są w stanie wyjsć na ulice i bić się między sobą za interesy mediów i polityków, dla których są jedynie ludzką masą, którą manipulują w celu uzyskania swoich celów.
Żydzi to genetyczni oszuści i złodzieje, cygański naród semicki. Wszyscy pochodzący z tamtych narodów są oszustami

Żydzi - co by o nich nie mówić - to cholernie inteligentny naród, który ma wielki wpływ na światową politykę. Obstawiam, że również w polskim sejmie mają sporo swoich sługusów.
Ostatnio zmieniany: 5 miesiąc 4 tygodni temu przez Gryzek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Żydzi a Polacy 5 miesiąc 1 tydzień temu #8762

 • Wodrik
 • Wodrik Avatar
 • Offline
 • Użytkownik
 • Ario(lo)vistus maga te runy.
 • Posty: 148
Trybalizm Żydów czy ich solidarność plemienna w zastosowaniu w Polsce, lasowanie swoich typów rasowych, czy wręcz nachalne popieranie w obsadzaniu stanowisk, jest oczywiście irytująca/e, i tacy powinni sami wyjechać do Izraela, ale czy córka Dudy jest Żydówką, bo miała chyba pradziadka Żyda? To byłby absurd, nawet hitlerowcy dalej niż do 4 linii pokrewieństwa nie grzebali.

Co do 500+, aktualnie tego nie pobieram i jeżeli w ogóle będzie żona pobierała, to dość krótko bo dzieci mam bliskie pełnoletności, więc nie mam w tym osobistego interesu ale jest coś takiego jak naturalny dobór krewniaczy, młodym ludziom na pewno należy pomagać w utrzymaniu dzieci, bo jako populacji grozi nam wymarcie, nawet bym zwiększył te ekstra środki, tyle, że ograniczył wyłącznie do powiedzmy obywateli Polskich z urodzenia z obu stron.

Te koszty na dzieci należy traktować jak środki na zbrojenia, są równie nieodzowne by naród i państwo przetrwało. Państwo musi mieć armię, nie ma innej drogi jak tworzenie struktur gospodarczych i politycznych, kulturalnych, religijnych itp., by odzyskać państwo. Tu już przerabiałem dyskusję z jakimiś antypaństwowymi anarchistami, to droga donikąd.
Sto województw tysiąca czyli Suevia - "trzymał województwo tysiąca" = "kraj ich ma sto okręgów plemiennych, z których rokrocznie wyprawiają za granicę w celach wojennych po tysiąc zbrojnych" (województwo tysiąca = okręg tysiąca zbrojnych)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Logowanie

Najbliższe święto

Kupała 21.06.2018 20:00 25 Dni Kupała

Ostatnio na forum

 • Brak postów do publikacji.
1996-2018 Rodzima Wiara
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος