TEMAT: Człowiek-wynik manipulacji genetycznej obcych.

Człowiek-wynik manipulacji genetycznej obcych. 6 miesiąc 2 dni temu #8770

  • wolchw
  • wolchw Avatar
  • Offline
  • Zrzeszony
  • Posty: 62
Witam
Jak za pewne wielu się orientuje wiele wierzeń światowych ma wiele wspólnych mianowników. Np. w wielu występuje mit o potopie. W wielu też występują zbliżone do siebie pod wieloma względami postacie mitologiczne. Istnieją piramidy w krajach oddzielonych od siebie oceanami, niewyjaśnione budowle opisane b. dobrze przez Danikena. Nie jest wyjaśnione jak to się stało że istnieje taka zbieżność tych rzeczy. Po wielu przemyśleniach doszedłem do wniosku następującego: Otóż człowiek jest wynikiem manipulacji genetycznej obcych którzy kiedyś przybyli na tę planetę i stworzyli go w wyniku mieszanki genetycznej ze zwierząt które już ją zamieszkiwały oraz własnych genów. Ci obcy znali się doskonale na astronomii oraz kosmologii (z wiadomych powodów) i utworzyli religie zbliżone do siebie na całym świecie u różnych ludów które wykreowali. Te religie mówią o tym samym ale mają inną bajkę-nakładkę mitologiczną. Mówią o zjawiskach przyrody i każą czcić Słońce jak dawcę życia. Ten motyw jest znany na każdym kontynencie. Obcy pozostawali przez jakiś czas wśród ludzi i przebrani za personifikacje przyrody ogrywali rolę bogów. Kazali też wtedy wybudować np. piramidy w różnych częściach globu które były doskonale zorientowane pod względem astronomicznym- co jest znamienne- a także inne budowle o podobnym znaczeniu. Potop to prawdopodobnie zjawisko występujące cyklicznie na Ziemi co około 11 tysięcy lat. Mówi o tym tablica pozostawiona przez majów. Niepokojące jest to że ten okres niedługo minie. Może wtedy doczekamy się kolejnych odwiedzin naszych stwórców ? A może żyją oni wśród nas ? Przynajmniej niektórzy z nich... Na dowód tego że człowiek jest wynikiem manipulacji genetycznej podam nastepujące przykłady: ludziom rosną włosy do Ziemi- nie jest to dostosowanie ewolucyjne, noworodki mają za dużą główkę w stosunku do macicy matki- nie jest to dostosowanie ewolucyjne, ludzi maja problemy z kręgosłupem- nie jest to dostosowanie ewolucyjne, ludzie mają bardzo słabe zęby- nie jest to dostosowanie ewolucyjne, ludzie nie mają sierści- jako jedyny gatunek itd, itd... Mógłbym jeszcze wiele pisać na ten temat ale czekam na wasz głos. PS. dołączam b. ciekawy link na ten temat www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_anunnaki.html
Ostatnio zmieniany: 6 miesiąc 2 dni temu przez wolchw.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Człowiek-wynik manipulacji genetycznej obcych. 6 miesiąc 2 dni temu #8773

  • wolchw
  • wolchw Avatar
  • Offline
  • Zrzeszony
  • Posty: 62
Chciałem jeszcze dodać że swastykę używaną przez Słowian uważam za znak galaktyki a nie znak Słońca. Jeśli to prawda to dowodzi że Słowianie również mają swoją wiedzę od przybyszów z innej planety.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Człowiek-wynik manipulacji genetycznej obcych. 4 miesiąc 2 dni temu #8829

Ogromnie wiele gatunków już wymarło bo były niedostosowane ewolucyjnie , czy stąd też można wysnuć wniosek że były to gatunki przy których genach ktoś majstrował?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Logowanie

Najbliższe święto

Kupała 21.06.2018 20:00 2 Dni Kupała

Ostatnio na forum

1996-2018 Rodzima Wiara
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος