TEMAT: Projekt "Rodzimowiercza Ziemia"

Projekt "Rodzimowiercza Ziemia" 3 lata 5 miesiąc temu #7720

• Jaksar
  • Jaksar Avatar
  • Użytkownik
Najlepiej w temat wprowadza poniższy artykuł, moim zdaniem ten projekt wart jest wsparcia!

www.wiadomosci24.pl/artykul/polmetek_rod...dingowej_338989.html
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Projekt "Rodzimowiercza Ziemia" 3 lata 5 miesiąc temu #7723

• Pitol
  • Pitol Avatar
  • Użytkownik
Wszystkim którzy okazali wsparcie już teraz bardzo serdecznie dziękuję. Zgodnie jednak z porozumieniem zawartym między przedstawicielami ZW RW a RKP dotyczącym "zaprzestania wszelkich dalszych dyskusji skupiających się i związanych z działalnością Rodzimego Kościoła Polskiego na forum znajdującym się na stronie ZW Rodzima Wiara", a przede wszystkim przewidując potencjalny kierunek dyskusji mogącej z tego wyniknąć, sam na niniejszym forum nie informowałem o tym projekcie. Skoro temat się jednak pojawił (co w sumie rozumiem tym bardziej, że oprócz RKP w ten projekt zaangażowane jest jednak więcej wspólnot niż tylko ta jedna) przypominam o zawartym porozumieniu mając nadzieję, że owe ustalenia nadal obowiązują, a tutejsi admini dołożą wszelkich starań, by ten wątek dotyczył rzeczywiście przedstawionego projektu, a nie przerodził się w kolejne pole ataku na inną, tę czy inną, wspólnotę rodzimowierczą. Mam również nadzieję, że w przypadku osób, które mimo tego porozumienia, po jego przypomnieniu w niniejszym poście, mimo wszystko nie będą wstanie go uszanować i nie przepuszczą okazji by po raz kolejny zaatakować inną rodzimowierczą wspólnotę, zostaną wyciągnięte możliwie najsurowsze konsekwencję. W innym razie, jeśli sami tutejsi admini nie dadzą rady stosownie i z należytą konsekwencją wyegzekwować przyjętych przez obie strony ustaleń, zwracam się o wykasowanie całego niniejszego wątku. Dziękuję i pozdrawiam, i jeśli ktoś jest skłonny merytorycznie odnieść się do samego projektu, to serdecznie zapraszam do dyskusji. Wszystkie natomiast potencjalne, mogące się pojawić bezpośrednie uwagi dotyczące RKP i jego przedstawicieli, proszę natomiast zgłaszać na stronach i grupach tegoż.
Ostatnio zmieniany: 3 lata 5 miesiąc temu przez Pitol. Powód: drobne stylu

Projekt "Rodzimowiercza Ziemia" 3 lata 5 miesiąc temu #7724

• Jaksar
  • Jaksar Avatar
  • Użytkownik
Jeżeli o mnie chodzi to dla mnie nie jest istotne kto jest autorem tego czy innego projektu tylko czy ten projekt ma sens, jest dobry dla naszej wspólnoty i przyczynia się do rozwoju Wiary Rodzimej nie tylko w Polsce. Mam nadzieję, że jeżeli uda się go zrealizować to będzie on miejscem dla nas wszystkich i tych spod znaku RKP i tych spod znaku RW, Ródna Wera i innych.....

Projekt "Rodzimowiercza Ziemia" 3 lata 5 miesiąc temu #7725

• Pitol
  • Pitol Avatar
  • Użytkownik
Takie są założenia.
Założeniem projektu jest powszechna, publiczna dostępność tego miejsca, dla każdego kto z należytym szacunkiem odnosi się do rodzimej słowiańskiej wiary i kultury… każdego, kto będzie umiał uszanować charakter tego miejsca.
za www.smakizpolski.com.pl/rodzimowiercza-ziemia-wywiad-2/
Więcej można znaleźć też na stronie głównej projektu: rodzimowierca.pl/#earth
Ostatnio zmieniany: 3 lata 5 miesiąc temu przez Pitol.

Projekt "Rodzimowiercza Ziemia" 3 lata 5 miesiąc temu #7726

• leliwa
  • leliwa Avatar
  • Użytkownik
Wspaniały pomysł, musi się udać.

Projekt "Rodzimowiercza Ziemia" 3 lata 5 miesiąc temu #7727

• Vilkan
  • Vilkan Avatar
  • Użytkownik
Jestem bardzo za, nawet jeśli z RKP nie całkiem się zgadzam, to ten projekt jest czymś, co absolutnie popieram. Cudowna inicjatywa, a jeszcze może to być element jednoczący - tym lepiej. Niech żyje rodzimowierstwo ^^
Czy szczęśliwi są ludzie,
Którzy żyją w ułudzie?

Logowanie

Najbliższe święto

Kupała 20.06.2019 20:00 61 Dni Kupała

Ostatnio na forum

• Brak postów do publikacji.
1996-2019 Rodzima Wiara
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος