TEMAT: Ślęża nasza rodzima góra

Ślęża nasza rodzima góra 1 rok 6 miesiąc temu #8616

• Skrzymir
  • Skrzymir Avatar
  • Użytkownik
  • Pożeracz Sławy z Łączy Grodu Chwały
[Post edytowany]
Między mną i Ratomirem doszło do zgody, tak więc cofam te słowa.
"Skrýmir bauð þá, at þeir legðu mötuneyti sitt, en Þórr játti því".
Ostatnio zmieniany: 1 rok 5 miesiąc temu przez Skrzymir.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ślęża nasza rodzima góra 1 rok 6 miesiąc temu #8619

Skrzymir napisał:
Tak na marginesie: Pan Igor Górewicz wydaje się ignorować moje maile, co w pewnym sensie konfirmuje moje założenia o ograniczeniach lokalnego rodzimowierstwa; bardzo mi przykro z tego powodu.

rodzimawiara.org.pl/kontakty/oddzialy.html - Na tej stronie znajduje się kontakt do osoby z oddziału szczecińskiego i nie jest nim Igor Górewicz.

Ślęża nasza rodzima góra 1 rok 6 miesiąc temu #8621

• Pitol
  • Pitol Avatar
  • Użytkownik
Czy ty jesteś jakoś szczególnie tępy czy po prostu umysłowo ułomny? Czytasz sam siebie przed wysłaniem wiadomości? "wręcz jest sławny ze swoich wyłudzeń. Taka panuje o nim opinia na pewnych grupach" - to, że o kimś "panuje jakaś opinia", szczególnie "na pewnych grupach", które są do danego podmiotu negatywnie lub wręcz wrogo nastawione nie znaczy, że mają cokolwiek wspólnego z prawdą. To po pierwsze, a po drugie - za szerzenie o kimś fałszywych plotek i pomówień można trafić na ławę oskarżonych i w najlepszym razie skończyć z karą grzywny. Po trzecie, wynikające poniekąd z dwóch poprzednich, mało mnie interesuje czego się "dowiedziałeś" (albo raczej co sobie ubzdurałeś) i czego sam doświadczyłeś, w świetle poziomu (czy raczej jego braku) jaki reprezentujesz w dyskusji (wyzwiska, oszczerstwa i pomówienia bez pokrycia, i z jakiego powodu? Bo nie potrafisz poradzić sobie z faktem, że ktoś wywalił cię z jakieś grupy za szerzenie bzdur o "Lechitach i ich słowiańskich korzeniach"? To zaprezentuj je tutaj na forum i zobaczymy jak długo tutejsi administratorzy będą tolerować twoje farmazony). "zaatakował mnie swoim kopiuj+wklej, którym pluje na lewo i prawo w członków grupy, wymagając podatku za przynależenie do tej grupy, toteż gdy (znów zachowując kulturę) odmówiłem mu, ogłosił, że nie jestem człowiekiem czynu i wyrzucił z grupy" - kolejne bzdury. Skoro realizowany jest jakiś projekt, to normalne, że starają się z nim dotrzeć do możliwie szerokiego odbiorcy (dziwne i nienaturalne byłoby inne zachowanie). Niczego też nie wymaga, bo jest całe mnóstwo ludzi, którzy z tego czy innego powodu nie chcą lub nie mogą wesprzeć tego projektu i jakoś nikt im nie robi z tego powodu najmniejszych problemów w pozostaniu na grupie i korzystaniu z niej. Inaczej, gdyby na grupie pozostawali wyłącznie ci co wpłacili, to albo dawno by już ten swój projekt zrealizowali albo ta grupa nie liczyłaby kilkunastu tysięcy osób. Łatwo to można policzyć i nie jest to żadna matematyka wyższa. Reasumując wyleciałeś najpewniej za turbosłowiaństwo (wyciekające z twoich wypowiedzi również na tym forum) i złamanie regulaminu tamtejszej grupy, a nie za "swój brak wsparcia". Tak więc jak najbardziej bezpodstawnie rzucasz swoje oskarżenia i jeszcze fałszywie udajesz, że "najbardziej wolałbym się z nim spotkać w cztery oczy" - to weź i się spotkaj, a nie oczerniasz kogoś za jego plecami jak zwykły szmaciarz. Jak wspomniałem wyżej, na przełomie czerwca - lipca mają swój otwarty i publiczny zjazd. Powodzenia.

Logowanie

Najbliższe święto

Dziady 31.10.2018 20:00 16 Dni Dziady

Ostatnio na forum

• Brak postów do publikacji.
1996-2018 Rodzima Wiara
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος