• Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Wiec słowiański

Wiec słowiański 3 miesiąc 1 tydzień temu #8819

• Zbigar
  • Zbigar Avatar
  • Użytkownik
Na pomorzu jest chyba całkiem sporo rodzimowierców ? Chętnie się przeprowadzę (z Radomia):P :laugh: Kiedyś słyszałem pewnego księdza, który mówił że chciał założyć katolickie hospicjum bodajże w Szczecinie i usłyszał od biskupa że idzie do pogan, najmniejszy wskaźnik uczęszczania na msze w Polsce, a właśnie tam było najwięcej osób chętnych do pomocy w hospicjum :laugh: czyli chyba coś nie tak z tym polskim katolicyzmem :laugh: to już jechowcy i unici sobie lepiej pomagają, nie mówiąc o żydach. Ale ja nie o nich. Ja mam luźny stosunek do religii, szczególnie abrahamowych, osobiście bardziej pociągały mnie systemy filozoficzne wschodu, jak buddyzm czy konfucjanizm, lecz w końcu wybrałem rodzimowierstwo, bo jest to coś co ma potencjał połączyć wszystkich słowian. Zwyciężyło we mnie umiłowanie do własnego kraju i słowiańszczyzny oraz troska o ich dobro -a co za tym idzie - drążenie tematu, dzięki czemu uświadomiłem sobie ile świat zawdzięcza nam i jak mało czasu mamy na jakiekolwiek zmiany zanim globaliści przejadą walcem przez wszystkie kultury. Tu trzeba działać JUŻ, natychmiast. Moim zdaniem - chociaż słyszałem że to już było raz i nie wypaliło - rodzimowiercy powinni startować do wyborów do władz lokalnych i w miarę możliwości na wyższe szczeble, ponieważ jak ktoś mądry powiedział, „wtrącanie się jest jedynym sposobem na pozostanie realistą” :) Nie bójmy się o tym pomyśleć - chcemy słowiańskiego państwa, które będzie przyjemne do życia i będzie domem dla wszystkich słowian (i ich sympatyków ;)). Nie musimy opierać się na żadnej religii abrahamowej aby je stworzyć, co udowodniły m.in. Indie i Chiny. Ale do działalności politycznej niezbędne jest zaplecze w ludziach i pieniądzach, dlatego najpierw może zacznijmy od konsolidacji w gniazdach i promowaniu zdrowego stylu życia, np. poprzez jedzenie w miarę możliwości żywności bez konserwantów i korzystanie z papierowych bądź materiałowych toreb wielokrotnego użytku. Słowianin nie powinien żreć byle czego, bo troszczy się o swoje zdrowie żeby jak najdłużej zatroszczyć się o RÓD :) A w ogóle to może być pierwszy pomysł na biznes dla kogoś z tu obecnych ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

Logowanie

Najbliższe święto

Kupała 21.06.2018 20:00 27 Dni Kupała

Ostatnio na forum

• Brak postów do publikacji.
1996-2018 Rodzima Wiara
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος