• Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Homoseksualizm męski wśród dawnych Słowian

Homoseksualizm męski wśród dawnych Słowian 2 lata 1 tydzień temu #8277

• Dawud
  • Dawud Avatar
  • Użytkownik
Witam. Pytanie dość nietypowe, ale moja ciekawość jest zbyt wielka, żeby je sobie odpuścić. Więc, jak było z homoseksualizmem męskim wśród przed chrześcijańskich Słowian? Jak słowiańska Stara Wiara się do tego problemu odwołuje? Np. w Starożytnej Grecji model mężczyzna z młodzieńcem był ideałem. Czy ta konkretna dewiacja przez Waszą religię jest akceptowana i dlaczego?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Homoseksualizm męski wśród dawnych Słowian 2 lata 1 tydzień temu #8278

• wolchw
  • wolchw Avatar
  • Zrzeszony
Homoseksualizm nigdy nie był akceptowany. Nie wiem skąd wziąłeś info że wśród walecznych Greków spedalenie było ideałem. Owszem ten wątek się przewija przez historię ludzkości. Często takie "relacje" wynikały z braku kobiet-podobnie jak w więzieniu. Tam z braku płci przeciwnej niektórzy cwelą najsłabsze i najbardziej zniewieściałe jednostki tylko dlatego że mają dupę która zastepuję im po wieloletniej odsiadce dupę kobiety. To wszystko. Jednak w żadnej ludzkiej cywilizacji to nie było normą, było uważane za dewiację. Poza sytuacją braku kobiet występowało to wśród najbardziej zepsutych i upośledzonych umysłowo i społecznie warstw społecznych-alkoholików, narkomanów itp. Takie rzeczy zawsze wynikają ze zboczenia i jeśli chodzi o rodzimą wiarę to zdecydowanie się od tego odcinamy jako od jednego z największych możliwych upokorzeń dla mężczyzny.
Ostatnio zmieniany: 2 lata 1 tydzień temu przez wolchw.

Homoseksualizm męski wśród dawnych Słowian 2 lata 1 tydzień temu #8279

• Dawud
  • Dawud Avatar
  • Użytkownik
Dzięki za odpowiedź. Skąd wziąłem tę informację? Z któreś wypowiedzi Platona. Teraz jej Ci nie przytoczę, bo muszę sprawdzić dokładnie jego wypowiedź. A i seks był inaczej postrzegany niż dzisiaj (kultura chrześcijańska, która wywodzi się z judaizmu zmieszała się z Waszą kulturą, a więc nic dziwnego, że do XX w. w Europie zachodniej, a w Polsce do dzisiaj traktujemy to, i słusznie jako dewiację) . To było robienie komuś czegoś. Ważniejsze było, żeby penetrować niż być penetrowanym. Mam nadzieję, że nie wywołałem u Ciebie odruchów wymiotnych :D A i gdy homoseksualizm wśród Słowian (męski!!!) nie był akceptowany (i dobrze), to kobiety chyba były "pełnym" partnerem, a nie tylko maszynką do rodzenia dzieci? Czy coś z zakazu homoseksualizmu wśród Słowian dla kobiet dobrego (podobnie jak wśród Żydów) wynikało? Dziękuję, że chciało Ci się odpowiedzieć.
Ostatnio zmieniany: 2 lata 1 tydzień temu przez Dawud.

Homoseksualizm męski wśród dawnych Słowian 2 lata 2 dni temu #8292

Homoseksualizm istniał wśród ludzi od zawsze, podobnie jak wśród innych gatunków ssaków. Występuje on także np. u delfinów, małp, łabędzi, mew, kaczek, papug i nie tylko (w sumie 1500-2000 gatunków zwierząt przejawia takie skłonności. U żadnego z tych gatunków nie obserwuje się szkodliwego wpływu osobników homo/biseksualnych na resztę populacji, ani też odwrotnie zachowań agresywnych pozostałych osobników względem "gejów". Człowiek (a właściwie część środowisk, szczególnie bardzo konserwatywnych, skrajnie prawicowych) jest jedynym gatunkiem, który żywi z nieznanych powodów nienawiść do osobników homoseksualnych w swojej populacji uzasadniając to jakimiś głupimi teoriami. Prawdopodobnie wynika to z zakorzenionej w jego populacji dewiacji jaką są religie monoteistyczne, które w chory sposób interesują się ludzką seksualnością, odsądzając gejów od czci i wiary, jako rzekomych dewiantów, mających negatywny wpływ na inne jednostki. W czasach starożytnych, przed wymyśleniem religii monoteistycznych, kiedy wszystkie narody były pogańskie nikt nikogo za homoseksualizm nie karał, a tym bardziej nie zabijał. Doskonale widać to w cywilizacji greckiej. Owszem, homoseksualizm może się nam, osobnikom heteroseksualnym wydawać niesmaczny, czy w jakiś sposób dziwne, ale jeżeli tak jest, to po prostu zamiast epatować oburzeniem i jednocześnie podkreślając jego obecność, nie zwracajmy na niego uwagi. Poza tym co nam do cudzej alkowy???
Co wiemy na temat stosunku Słowian do homoseksualizmu? Nic! Nie mamy żadnych dokumentów, ani innych dowodów archeologicznych. Kronikarze też milczą! Tylko konserwatywni przedstawiciele środowiska rodzimowierczego upierają się przy tym, że Słowianie w jakiś sposób, z nieznanych przyczyn mieliby żywić nienawiść do homoseksualistów. Wynika to jednakże tylko z ich poglądów, oraz niestety przesiąknięcia chrześcijaństwem i ewentualnego zainteresowania/współpracy z ruchami nacjonalistycznymi.

Homoseksualizm męski wśród dawnych Słowian 2 lata 1 dzień temu #8296

• wolchw
  • wolchw Avatar
  • Zrzeszony
Homoseksualizm istnieje wśród zwierząt ? Podaj mi przykład zwierzęcia które wkłada swojego penisa w odbyt osobnika tej samej płci przy tym czerpiąc satysfakcję sexualną bądź który w wyniku swoich homoseksualnych skłonności jest niezdolny do normalnych samczych zachowań. A co do tego co napisałeś to zawsze homoseksualizm uznawany był za dewiacje. W wielu cywilizacjach jest i był potępiany, wywoływał wspomniany przez ciebie niesmak i oburzenie. Środowiska nacjonalistyczne , bądź kościół nie mają tu nic do rzeczy. To po prostu natura mężczyzny za to odpowiada że żywi on takie a nie inne uczucia, emocje w stosunku do gejów.To jest naturalne i wiąże się z instynktownym oczyszczaniem gatunku z jednostek niezdolnych do jego przedłużenia, słabych i zniewieściałych. Jedź sobie do Azji gdzie nie ma KK i nacjonalizmu polskiego i zobaczysz co tam robią z gejami. Natomiast przywoływanie przykładu starożytnej Grecji czy Rzymu jest nietrafione ponieważ homoseksualizm nie dotyczył tam również ogółu ludności gdzie traktowano taki stosunek dla mężczyzny jako upokorzenie tylko dotyczył wąskiego grona bogaczy dewiantów którym odbiło prawdpodobnie od nadmiaru wina i hedonistycznej filozofii. Podobnie jak odbija teraz niektórym. Poza tym nie zaprzeczam że niektórzy mogą mieć skłonności homoseksualne wynikające bardziej z natury niż z używek czy stricte dewiacji ale w tym wypadku takie silne skłonności świadczą o chorobie psychicznej którą homoseksualizm de facto jest. Jeszcze do lat 80-tych homoseksualizm leczono w szpitalach psychiatrycznych. Później lobby bogatych zboczeńców sprawiło że się z tego wycofano. Dziś się wraca do tych praktyk np. w Tajlandi i co uważam za słuszne posunięcie. To oczywiście nie świadczy że nawołuje do nienawiści w stosunku do takich osób. Wręcz przeciwnie uważam że powinno się ich traktować jak osobniki chore i nieszczęśliwe oraz powinno się im pomóc. Niestety w Polsce jak na razie jest to niemożliwe ponieważ ta skłonność nie jest traktowana jako efekt choroby lecz w wyniku lewackiej retoryki jako coś normalnego czym oczywiście nie jest. Z tego powodu nie opracowuje się leków oraz nie prowadzi leczenia.

Homoseksualizm męski wśród dawnych Słowian 2 lata 1 dzień temu #8299

• Nolgo
  • Nolgo Avatar
  • Użytkownik
Z tego co ja wiem homoseksualizm nie jest chorobą a psychika homo i hetero zbytnio niczym się nie różnią. Choć zgodnie z prawami natury jest to według mnie wynaturzenie i niewątpliwie poważny defekt. Każdy organizm ma się rozmnożyć, wychować młode, przedłużyć gatunek i to na tyle...może się zwijać.
Dwóch gejów się nie rozmnoży, więc są organizmami z defektem. Podobnie jak lesbijki, choć do nich akurat nic nie mam :P Do gejów zasadniczo też nie, akceptuję ich skoro są. Byle mnie nie podrywali ;)
Pamiętam,kiedyś oglądałem jakiś film popularnonaukowy,dziś nie pamiętam jaki to był tytuł. W każdym razie rzecz była o średniowieczu i dotyczyła Brytanii lub Francji. Mówili tam, że homoseksualista przyłapany na niecnym uczynku był wywlekany na rynek, przywiązywany do pala, rozcinali mu brzuch i wyciągali flaki na bruk. Tak kończył się on i jego homoseksualizm.
Ostatnio zmieniany: 2 lata 1 dzień temu przez Nolgo.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

Logowanie

Najbliższe święto

Dziady 31.10.2018 20:00 16 Dni Dziady

Ostatnio na forum

• Brak postów do publikacji.
1996-2018 Rodzima Wiara
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος