• Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Homoseksualizm męski wśród dawnych Słowian

Homoseksualizm męski wśród dawnych Słowian 9 miesiąc 3 tygodni temu #8780

• wolchw
  • wolchw Avatar
  • Zrzeszony
Niektórzy tu powołują się na starożytnych Greków i to co oni uważali. Szczerze mówiąc to gówno mnie obchodzi co na ten temat myśleli Grecy. Była to kultura zepsuta, hedonistyczna i promująca np. niewolnictwo. Więc co ? Mamy tez je wprowadzić bo u Greków tak było ? Homoseksualizm to dewiacja i kropka. Nikt przy zdrowych zmysłach nie uzna faktu spółkowania dwóch osobników tej samej płci za coś normalnego. To jak dwa takie same puzelki które do siebie nie pasują. Tyle i aż tyle. Pozdrawiam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Homoseksualizm męski wśród dawnych Słowian 6 miesiąc 5 dni temu #8841

• Sulimir
  • Sulimir Avatar
  • Użytkownik
Była to kultura zepsuta, hedonistyczna i promująca np. niewolnictwo.

Gdzieś już to czytałem. Chyba w Biblii o wszelkich politeizmach.
A tak na serio, akurat w starożytności w każdej w miarę rozwiniętej kulturze istniało niewolnictwo i kościół katolicki a później protestantyzm wszystkie te kultury oskarżał o hedonizm i zepsucie. Osobiście nie rozumiem czemu homoseksualizm miałby być jakimś złem na naturze. W jaki sposób miałoby się to objawiać? Czy na prawdę uważasz, że obecnie gdy na Ziemi jest ponad 7 miliardów ludzi to jeśli 1 procent nie chce się rozmnażać to czeka nas jako gatunek zagłada?

Homoseksualizm męski wśród dawnych Słowian 4 miesiąc 2 tygodni temu #8843

Może znajdziesz odpowiedź tutaj: Eksperyment Calhouna
I tak dalej o tym homoseksualizmie w odniesieniu do cywilizacji po których zbieramy już tylko szczątki... :evil:
,,Na słowiańskiej góry szczycie
Pod jasną nadziei gwiazdą,
Zapisuję wróżby słowa:
Wróci, wróci w stare gniazdo
Stare prawo, stara mowa,
I natchnione Słowian życie.”

Homoseksualizm męski wśród dawnych Słowian 4 miesiąc 2 tygodni temu #8844

• Fillon
  • Fillon Avatar
  • Użytkownik
Wracam do tematu ponieważ jestem bezpośrednio z nim związany. Napisałem w związku z tym do RKP, Gniazda, i do was w tej kwestii maila. Gniazdo odpisało mi, że z powodu dużego podziału wśród pogan powinienem pisać o informację do każdej grupy osobno. RKP dosyć lakonicznie i w sposób pozbawiony emocji napisało mi, cytuję: "Zajmujemy się wiarą w Bogów a nie zaglądaniem ludziom pod kołdrę."
Rodzima Wiara nie odpisała mi w ogóle.
Nie zgadzam się z paranoją seksualną jaka idzie z zachodu - publiczne emanowanie swoja seksualnością to obnażanie swojej strefy prywatnej, intymnej jak również jest niestosowne.
Zgadzam się z RKP - to co robimy pod kołdrą jest naszą osobistą sprawą o ile nie dzieje się nikomu krzywda.
Szczerze mówiąc nie jestem zaskoczony wrogością w tej kwestii w tutejszych wpisach ale po przeczytaniu ich wnoszę, że wynikają z niewiedzy, pobieżnego zbadaniu tematy czy też znalezieniu informacji pasujących pod własnie poglądy.
Zapytuję: Taka sytuacja: ja i mój partner chcielibyśmy wziąć udział w święcie. Przyjechać, spotkać się z ludźmi, nauczyć się czegoś nowego, złożyć ofiarę. Jak zostaniemy przyjęci? Wytknięci palcami? Otoczeni nieprzychylnymi spojrzeniami? Czy tez może każdy z nas skup się na celu w jakim się tam znaleźliśmy?
Na koniec chciałem tylko powiedzieć, że tolerancja nie polega na wszechmiłości. Nikt nie musi się zgadzać z moim trybem życia. Po postu jak nie toleruję laktozy to nie piję mleka - a nie golę łeb i nie wrzeszczę: Jebać krowy!
Dziękuję

Homoseksualizm męski wśród dawnych Słowian 4 miesiąc 2 tygodni temu #8845

Cześć!

Zaznaczam, że to będzie tylko moja i jedynie moja wypowiedź... nie RW czy kogoś innego.
Tolerancja nie polega na wszechmiłości. Tolerancja nie polega na kochaniu i akceptowaniu ZA WSZELKĄ CENĘ, wbrew sobie i wbrew wielu zasadom społecznym wszystkiego na tym świcie. Darzeniu "miłością" absolutną wszystkiego co żywe i nieżywe. Nikt nie musi się zgadzać z moim trybem życia. Po prostu jak nie toleruje laktozy, niech nie pije mleka - a nie chodzi i bezczelnie zagląda każdemu do gara ile procent ma śmietany. Nie sposób nie dodać, że na własne życzenie rezygnuje z przywilejów i przede wszystkim fundamentów, jakie niesie za sobą rozwój, ewolucja człowieka. Tolerancja nie polega na tym, że kategoryzuje się ludzi wrzucając wszystkie krowy do jednego wora wrzeszcząc - FASZYSTA! FASZYSTA! FASZYSTA!

Uważasz zatem, że to nieznajomość tematu i wrogość ten eksperyment? "Eksperyment Calhouna"? Czy uważasz, że to pobieżnie zbadany temat jest?

Nędzna prowokacja. Wystarczy bajzlu na fejsie. A jak chcesz porozmawiać rzeczowo, zmień ton z roszczeniowego i nie obrzucaj ludzi etykietami...

Jeszcze jedna uwaga, moja, osobista - nie do Ciebie. Dziwi mnie, jak "wolnościowcy" chętnie wyciągają łapy do przesuwania granic innych ludzi. I nie wiem co mnie dziwi bardziej... to że robią to tak chętnie czy to, że wypierają się, że tego nie robią. To ogólnie do środowisk typu różnych...
,,Na słowiańskiej góry szczycie
Pod jasną nadziei gwiazdą,
Zapisuję wróżby słowa:
Wróci, wróci w stare gniazdo
Stare prawo, stara mowa,
I natchnione Słowian życie.”
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

Logowanie

Najbliższe święto

Dziady 31.10.2018 20:00 11 Dni Dziady

Ostatnio na forum

• Brak postów do publikacji.
1996-2018 Rodzima Wiara
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος