• Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Rodzimowierstwo a OOBE

Rodzimowierstwo a OOBE 6 lata 2 miesiąc temu #5660

Po za tym Ktoś Serdeczny ja to widzę w ten sposób zakładając, że nawet opanowałeś te OOBE to skąd wiesz, że nie zostałeś właśnie wybrany? Może gdybyś nie był wybrany przez "Duchy, Bogi" to mógłbyś i do śmierci próbować i nic by Ci to nie dało a drugi bez treningu ledwo zacznie i od razu to opanuje a trzeci dopiero po 3 latach na przykład.

Może różnica ta polega na tym, że primo trzeba mieć predyspozycje np.: tak jak wspomniał Trygławic po przodkach. Secundo został powołany przez duchy do służby jeden w czasie przez nich wybranym.

Oczywiście z mojej strony to tylko czysta spekulacja. Nigdy z czymś takim nie miałem do czynienia.
"Głód, powietrze, ogień, woda
I wszelaka zła przygoda
Będą temu, kto by starą
Ojców swoich wzgardził wiarą!"

Fragment Pieśni Bojana
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rodzimowierstwo a OOBE 6 lata 2 miesiąc temu #5663

Twardostoj napisał:
mógłbyś i do śmierci próbować i nic by Ci to nie dało a drugi bez treningu ledwo zacznie i od razu to opanuje a trzeci dopiero po 3 latach na przykład

Bo rzeczywiście niektórzy potrzebują więcej czasu na opanowanie rzeczy, które innym przyszłyby o wiele łatwiej. Co nie zmienia faktu, że niemożliwe jest nauczenie się tego w ogóle.

Możliwe że pomoc często przychodzi od wymiaru boskiego lub z naszej podświadomości, tego nie mogę wykluczyć. Co oczywiście nie zmienia faktu, że przy odrobinie dobrych chęci i silnej woli można zdziałać naprawdę dużo.
Kto ty jesteś? Polak mały,
Polak – znaczy człowiek śmiały,
Śmiały myślą, mową , czynem,
Polak – prawym Słowianinem,
A Słowianin – to poganin!
Tako uczą mię rodzice,
Tako wierzę. Tym się szczycę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2

Logowanie

Najbliższe święto

Święto Plonów 22.09.2019 20:00 27 Dni Święto Plonów

Ostatnio na forum

• Brak postów do publikacji.
1996-2019 Rodzima Wiara
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος