TEMAT: Adolf Kudliński

Adolf Kudliński 2 lata 6 miesiąc temu #8426

 • leliwa
 • leliwa Avatar
 • Offline
 • Użytkownik
 • Posty: 191
Oświadczenie Zrzeszenia Słowian w związku z wyrokiem i grzywną, nałożoną na Adolfa Kudlińskiego i tzw. „Leśnych Dziadków”ssss

Na wstępie zaznaczamy, że Zrzeszenie Słowian nie popiera łamania prawa.

Adolf Kudliński jest osobą wielce zasłużoną dla całej społeczności słowiańskiej i nie tylko. Bez względu na to jakie kto ma poglądy na różne działania Pana Adolfa, nikt nie ma na pewno wątpliwości, że bardziej zacnego i całościowo zaangażowanego w ochronę kraju oraz Słowiańszczyzny człowieka jak Pan Adolf, trudno jest znaleźć w naszych czasach. Swoją wieloletnią postawą i szerzeniem wiedzy, m. in. o zdrowym żywieniu, samowystarczalności, przetrwaniu w terenie i życiu zgodnie z przyrodą, wielokrotnie udowodnił, że jest jednym z Przywódców naszego ruchu. Aby uniknąć nieporozumień, zaznaczamy, iż Pan Adolf Kudliński nie jest członkiem Zrzeszenia Słowian. Znając jego dokonania, postanowiliśmy jednak nie pozostawiać Brata w kłopotach.

Broń jest nieodzownym oraz legalnym atrybutem ludzi, działających w zarejestrowanych związkach strzeleckich, z którymi Adolf Kudliński jest związany.

Zgodnie z wyjaśnieniami Adolfa Kudlińskiego, w oskarżeniach w stosunku do jego osoby oraz do tzw. „Leśnych Dziadków” (czyli mężczyzn częstokroć w bardzo sędziwym wieku, niektórych, jak twierdzi Pan Adolf, osiemdziesięcio-kilku letnich), chodziło o broń z czasów II wojny światowej, której to na wsiach świętokrzyskich jest dużo, co pokazuje liczba skazanych „Leśnych Dziadków” (około 40 osób). Broń ta została odziedziczona z pokolenia na pokolenie, po ojcach i dziadach walczących za naszą wspólną Ojczyznę, i przez dekady nie została użyta przeciwko nikomu. Władze powinny wziąć więc pod uwagę, że nie dokonano ani nie planowano w rzeczonej sprawie ataku na kogokolwiek, a charakter broni, o której mowa, był sentymentalny. Trzeba zaznaczyć, że nie mamy tutaj do czynienia z żadnymi bandytami, ani z żadną formą agresji. Powinien to wziąć pod uwagę sędzia prowadzący. Jak wyjaśnia Adolf Kudliński, nie wzięto pod uwagę jego zeznań, a dowody w sprawie polegały na pomówieniu jednego świadka. Brak czasu i miejsca rzekomego zakupu broni od Pana Adolfa przez świadka, wskazują jednoznacznie na nierzetelnie prowadzone śledztwo oraz wyrok, wydany na bazie pomówień.

Jak wszyscy wiemy, w dzisiejszych czasach dobra obrona prawna jest bardzo kosztowna. Człowieka z emeryturą, wynoszącą 600 złotych, nie stać na dobrych prawników. Najprawdopodobniej zaś, nie stać go na prawników wcale.

Dlatego zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc finansową dla Adolfa Kudlińskiego. Nie zbieramy pieniędzy na grzywnę, jest to bowiem wykroczenie. Pragniemy jedynie wspomóc go finansowo, aby ułatwić pokrycie kosztów związanych z życiem codziennym. Planujemy więc zwrócić się o zezwolenie do MSWIA na zbiórkę publiczną na poprawę tragicznej sytuacji Adolfa Kudlińskiego.

Jakiekolwiek jest ideowe nastawienie odbiorców tej wiadomości, jako jednostek, do obszarów zainteresowań Pana Adolfa (jest ich bowiem wiele), nikt nie powinien mieć wątpliwości, że jest on Prawdziwym Patriotą, zacnym Polakiem, świadomym Słowianinem i dobrym człowiekiem, który nie zasługuje ani na więzienie, ani na finansowe ciemiężenie.

W najbliższym czasie rozpoczniemy konkretne działania, związane ze zbiórką funduszy na poprawę sytuacji materialnej naszego brata. Wystąpimy do Ministra Błaszczaka i, jeśli dostaniemy zezwolenie, zaczynamy. Będziemy wszystkich informować na bieżąco.

Wystąpimy także do odpowiednich władz o wyjątkowe potraktowanie Adolfa Kudlińskiego oraz „Leśnych Dziadków”, ze względu na ich zaawansowany wiek oraz brak przesłanek o popełnieniu jakiegokolwiek aktu agresji. Zwrócimy się więc o kasację wyroku lub Akt Łaski do Prezydenta Andrzeja Dudy. Warto tutaj zaznaczyć, iż lista podpisów pod takim listem byłaby wielce pomocna.

Rozpatrzymy także inne ścieżki działania. Każda pomoc i sugestia będzie dla nas w tej kwestii Pomocą.

Bracia i Siostry – publikujcie nasz apel, gdzie możecie, aby odbiło się to jak najszerszym echem!

Szkoda, że my, prości Obywatele, musimy kolejny raz naprawiać błędy, wynikające

z nadgorliwości urzędniczej.

Liczymy na Was, Przyjaciele! Pamiętajcie, że gdy jednemu z nas dzieje się krzywda, następuje czas na zażegnanie wszelkich różnic i wspólne działanie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Adolf Kudliński 2 lata 6 miesiąc temu #8428

 • Gryzek
 • Gryzek Avatar
 • Offline
 • Użytkownik
 • Posty: 64
Prawo do posiadania broni jest tak cholernie głupie, że brakuje słów. Już widzę jak ci starsi ludzie planują strzelaninę :laugh:
Każdy obywatel zdrowy na umyśle powinien mieć możliwość obrony siebie, rodziny i swojego domu, a tutaj robi się wszystko na odwrót. Jeszcze niech nam noże kuchenne zabiorą, a muzułmańscy terroryści biegają sobie z gnatami i strzelają do ludzi jak do kaczek i gdzie wtedy są służby?

Bogowie, dajcie mi siłę żyć w tych dziwnych czasach.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Adolf Kudliński 2 lata 6 miesiąc temu #8429

Wątek nie powinien się znaleźć w dziale 'Sprawy Administracyjne', przenoszę do 'Udeptanej Ziemii'.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Adolf Kudliński 2 lata 6 miesiąc temu #8434

 • leliwa
 • leliwa Avatar
 • Offline
 • Użytkownik
 • Posty: 191Opublikowany 07.12.2016

Kontrowersyjna sprawa tzw. Leśnych Dziadków i Adolfa Kudlińskiego z kieleckich wsi, oskarżonych i skazanych za posiadanie broni. Broń ta była najczęściej pozostałością po ostatniej wojnie, przechowywaną z poczuciem misji obrony i ochrony kraju. Ludzie ci mają głębokie poczucie patriotyzmu i odpowiedzialności narodowej. Zostali potraktowani jak zwykli przestępcy i skazani. Pociągnęło to za sobą kary więzienia w zawieszeniach i wysokie grzywny. Na poczet tych grzywien są pozajmowane ziemie i sprzęty rolnicze. W tej trudnej sytuacji powinniśmy się zjednoczyć i pomóc – jak się da – owym Leśnym Dziadkom.

Kategoria
Ludzie i blogi
Licencja
Standardowa licencja YouTube

Byliśmy u Adolfa Kudlińskiego, żeby rozeznać się w sytuacji Leśnych
Dziadków.

Efektem tego jest to nagranie, do którego link podajemy:


Sławomir Siwek w imieniu Zarządu opracowuje z prawnikiem możliwości pomocy tym ludziom. Niestety
wg litery prawa nie wszystko możemy zrobić. Prosimy więc o cierpliwość,
jednocześnie jesteśmy otwarci na Wasze propozycje/pomysły.

Pozdrawiamy,
Zarząd ZS

Zasadniczy problem polega na tym, że Leśnym Dziadkom Prokuratura zaproponowała Ugodę: Za przyznanie się do winy zapewniono im złagodzenie kary więzienia. Wyroki 2-3 lata bezwzględnego więzienia zamieniono na wyroki w zawieszeniu. Nie uprzedzono ich, że do tych wyroków dodane zostaną grzywny od 20.000 – 30.000 złotych. Sprawa dotyczy kilkudziesięciu osób z województwa Świętokrzyskiego, w podeszłym wieku (renty i emerytury rzędu 600-800 złotych na miesiąc). Wyroki są za przechowywanie broni i amunicji , bądź samej amunicji z czasów II wojny Światowej.Podpisując Ugody Leśni Dziadkowie zamknęli sobie możliwości do dalszej drogi prawnej w sądach wyższych instancji. Nie posiadali środków na utrzymanie adwokatów w wieloletnich procesach o nikłych szansach na sukces. Uczynili to w dobrej wierze i zostali oszukani przez „polski wymiar sprawiedliwości”.

Miały to być prestiżowe „osiągnięcia” medialne aparatu ścigania i wymiaru sprawiedliwości rządów PO-PSL. Procesy pokazowe robione były przez aparat państwa (Prokuratura, CBŚ Policji, sądownictwo) rządzony przez PO-PSL, tuż przed przegranymi wyborami do Sejmu.Te organy państwa Polskiego, jak powszechnie w Polsce wiadomo pozostają od czasów PRL nietykalne i są hermetyczne. Posady przechodzą z rodziców na dzieci i wnuków, obsadzone w większości przez Nomenklaturę PZPR, UB i ich potomków, lub przez bliskie powiązania i znajomości z tymi Czerwonymi Klanami.Znamy ten problem z autopsji ponieważ nasz przyjaciel i kodysta Krzysztof Kulka (obecnie pracuje w sądownictwie Szwajcarii) już w latach 80-tych starał się o aplikację jako magister prawa i mógł marzyć tylko o posadzie adwokackiej lub radcy prawnego – W tej sytuacji wyemigrował do Szwajcarii, gdzie mieszka już ponad 30 lat i pracuje w wymiarze sprawiedliwości zgodnie z polskim dyplomem, który musiał tam nostryfikować. W POLSCE W TYCH SPRAWACH OD 40 LAT NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO.

Tak jak mówi pan ADOLF KUDLIŃSKI, on już sobie poradził, pomoc potrzebna jest pozostałym skazanym. Postaramy się działać skutecznie, sprawnie i szybko.

GDY TYLKO COŚ ZOSTANIE USTALONE Z PRAWNIKIEM W TEJ SPRAWIE, BĘDZIEMY INFORMOWAĆ TAK, JAK CZYNIMY TO W TEJ CHWILI.

BUDUJMY RAZEM WOLNĄ POLSKĘ WBREW INTERESOM OBCYCH i przemocy ANTYPOLSKIEGO APARATU Państwa, nie tkniętego od 1945 roku żadną istotną reformą, czy lustracją. Obowiązujące Prawo jest w 90% nie zmieniane i anty-obywatelskie, uchwalone z myślą o utrwalaniu komunistycznego, sowieckiego reżimu w Polsce.

Czesław Białczyński.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Logowanie

Najbliższe święto

Kupała 20.06.2019 20:00 2 Dni Kupała

Ostatnio na forum

 • Brak postów do publikacji.
1996-2019 Rodzima Wiara
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος