TEMAT: Duma czy hańba narodowa?

Duma czy hańba narodowa? 1 rok 3 tygodni temu #8804

• Wodrik
  • Wodrik Avatar
  • Użytkownik
  • Ario(lo)vistus maga te runy.
Od paru dni trwa w głównych mediach przerzucanie informacji TVN "Neonaziści świętują urodziny Hitlera", o wydawałoby się całkowicie absurdalnym wydarzeniu bo jak można być polskim patriotą i krzyczeć sig hail obchodząc urodziny hitlera. Ale coś takiego ewidentnie miało miejsce, na stroni DiN potwierdzają to zresztą nie wprost ale to dla nich prywatna sprawa prezesa, dlaczego o tym raz to niby polscy nacjonaliści po drugie jakby związani czy sympatyzujący z Niklotem czyli neopogańskim nurtem w kulturze czy polityce.

din.org.pl/

Jestem ciekaw waszego zdania na ten temat. Parę opinii z prawej strony Winnicki odcina się od tego "Szef Ruchu Narodowego nazwał sytuacje pokazane w materiale TVN24 " psychicznym folklorem".

Były narodowiec Giertych. "Odbyłoby się krótkie posiedzenie sądu, a jej bliscy kuzyni, a moi wujkowie Józef Saski "Katoda" (plutonowy AK, działał w kompanii "Agat", brał udział w akcji pod Arsenałem i w zespole uderzeniowym w Celestynowie) oraz jego brat Bohdan Saski "Bohun" (zginął w Powstaniu Warszawskim na Placu Krasińskich) bez zmrużenia oka wykonaliby wyroki na zdrajcach i wrogach Polski."

ps. możliwe, że to jak mówi Rafał Marek Gwoźdź odcinający się od Sitkiewicza Mateusza(Sitas) w Stowarzyszeniu „Nie dla Unii Europejskiej", jednak przypadłość "ślązakowska".

"nie zna Mateusza S. i „nigdy go nie spotkał".

– Śledzę działalność ruchów tzw. skrajnie prawicowych w Polsce. Ale to co oni wystawili to jakaś zaawansowana choroba na tle psychicznym. Osobiście martwi mnie to iż pochodzą z górnego Śląska – mówi Gwóźdź.

Skąd więc wzięli się we władzach jednego stowarzyszenia? Tego wyjaśnić nie umiał."

Trochę to wygląda na zakamuflowaną opcję N.

"Stowarzyszenie Duma i Nowoczesność posiada status Organizacji Pożytku Publicznego.

Celami Stowarzyszenia jest działalność na rzecz:
a) podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej, pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej;
b) mniejszości narodowych i etnicznych oraz języka regionalnego;
c) działalności charytatywnej;"
Sto województw tysiąca czyli Suevia - "trzymał województwo tysiąca" = "kraj ich ma sto okręgów plemiennych, z których rokrocznie wyprawiają za granicę w celach wojennych po tysiąc zbrojnych" (województwo tysiąca = okręg tysiąca zbrojnych)
Ostatnio zmieniany: 1 rok 3 tygodni temu przez Wodrik.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duma czy hańba narodowa? 1 rok 3 tygodni temu #8807

• Gryzek
  • Gryzek Avatar
  • Użytkownik
Hańbą jest, że ktokolwiek będący Polakiem i zdrowy na umyśle wywyższa, czci, świętuje imię Adolfa Hitlera. Takie zachowania nie mają nic wspólnego z promowaniem i kultywowanie tradycji narodowych Polski,a co więcej szkodzą wizerunkowi prawdziwych polskich patriotów. Osobiście nie mam nic wspólnego z tym ugrupowaniem i nie chcę mieć. Myślę, że każdy zdrowo myślący rodzimowierca, a przede wszystkim Polak potępia takie zachowania.

Duma czy hańba narodowa? 1 rok 3 tygodni temu #8808

• Wodrik
  • Wodrik Avatar
  • Użytkownik
  • Ario(lo)vistus maga te runy.
Podobno już 5 kultywatorów urodzin A. Schicklgrubera, siedzi w areszcie, nie wiem czy to idioci czy wzięli jakieś pieniądze od TVN, by zrobić ten teatrzyk debili, gdyby nie wzięli pieniędzy to tym więksi idioci. Ale tak czy inaczej powinni razem z TVNnem odpowiadać z "Art. 133. Znieważenie Narodu lub Rzeczpospolitej Polskiej" bo razem z TVN znieważyli* Polskę i Polaków na skalę światową.

Bo nie molestowali tylko drzew swoim idiotyzmem, ale ma ten szeroko publikowany przekaz dowodzić, że Polskę zamieszkują jacyś hitlerowscy debile i to mają być dla większej hańby Polscy Narodowcy, co mnie już także osobiście mocno obraża.

ps. na forum historycy.org napisałem, że tzw "historykami" allohtonistami w II WŚ to zajęłyby się egzekutorzy AK, czyli każdy dostałby kulkę w łeb, wyżej to samo o tych pajacach napisał Giertych, to tacy sami debile, że święta polska ziemia takich znosi, to chyba też nasza wina, że musi znosić, trzeba z tym walczyć bardziej aktywnie.

znieważyli* Polskę to jest oczywiste, że wykrzykiwanie nazwy Polska obok wrzasku sig hail i hitlera jest znieważeniem Polski, która według hitlerowców miała być wymazana z mapy Europy, a Polacy w najlepszym wypadku przesiedleni do Kazachstanu, w liczbie 8 milionów, mieli tam tworzyć buforowe państewko, "przedmurze" III 1000 letniej Rzeszy.

ps2. obejrzałem dokładniej scenę w lesie oni tam nazywają się co prawda polskimi ns ale krzyczą "za nasz kraj" jeśli mają w statucie Celami Stowarzyszenia jest działalność na rzecz: b) mniejszości narodowych i etnicznych oraz języka regionalnego;

To raczej to nie są to polscy narodowcy, ja bym nigdy takiego czegoś do statutu nie wpisał, zwłaszcza na GŚ, jakie na GŚ w Wodzisławiu są m. narodowe tylko slązakowska(hanysi) i niemiecka, czyli to jacyś w swym mniemaniu "silingowie" spolonizowani jak tam oni się określają, czy inni volksdojcze.
Sto województw tysiąca czyli Suevia - "trzymał województwo tysiąca" = "kraj ich ma sto okręgów plemiennych, z których rokrocznie wyprawiają za granicę w celach wojennych po tysiąc zbrojnych" (województwo tysiąca = okręg tysiąca zbrojnych)
Ostatnio zmieniany: 1 rok 3 tygodni temu przez Wodrik.

Logowanie

Najbliższe święto

Szczodre Gody 21.12.2018 20:00 58 Dni Szczodre Gody

Ostatnio na forum

• Brak postów do publikacji.
1996-2019 Rodzima Wiara
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος