• Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: W Obronie Polaków !!!

W Obronie Polaków !!! 6 lata 4 miesiąc temu #5549

• Arturro777
  • Arturro777 Avatar
Zero entuzjazmu i znieczulica mam wrażenie że ludzie do puki ich nic nie spotka na własnej skórze nie ruszą się nawet żeby pomóc innym rozumiem was to nie interesuje nie dotyczy możecie już to skasować .
Temat został zablokowany.

W Obronie Polaków !!! 6 lata 4 miesiąc temu #5551

• Aleksy
  • Aleksy Avatar
  • Użytkownik
Organizuj, ale raczej ten zwiazek wyznaniowy nie chce zajmowac sie polityka.
Forum Polityczne (z udziałem rodzimowierców)
www.forumwolnosciowe.cba.pl

W Obronie Polaków !!! 6 lata 4 miesiąc temu #5556

Arturro777 napisał:
Zero entuzjazmu i znieczulica mam wrażenie że ludzie do puki ich nic nie spotka na własnej skórze nie ruszą się nawet żeby pomóc innym rozumiem was to nie interesuje nie dotyczy możecie już to skasować .

Kto tak powiedział?
siristru napisał:
Rodzima Wiara jest związkiem wyznaniowym i chociaż jej idee mogą i pewnie przekładają się na poglądy polityczne to sama jako taka nie zamierza w politykę wchodzić czy precyzować stanowisk politycznych.

Możecie pisać o swoich poglądach politycznych ale miejcie na uwadze czy głoszenie ich 1) nie stoi w opozycji do obowiązującego prawa 2) nie szkodzi wizerunkowi Rodzimej Wiary, jako, ze ona właśnie jest gospodarzem tego forum.

Osobiście nie uważam by w Polsce w ciągu najbliższych 30 lat powstała realnie silna partia polityczna głoszące hasła inspirowane rodzmowierstwem. Niklot jest stowarzyszeniem a nie partią chociaż działa metaplitycznie.

Jeśli powstanie jakaś akcja społeczna na rzecz idei o jakiej wspominasz. To podejrzewam, że jeśli nie cały Związek to przynajmniej część jego członków poprze tę inicjatywę. Jednak Inicjatywa ta nie może być propagowana ani realizowana pod szyldem Związku Wyznaniowego Rodzima Wiara gdyż ten jako taki Polityką się nie zajmuje.

Nawiąż kontakt z Niklotem, NS Zadruga, Załóż wydarzenie na FB i organizuj. Podejrzewam, że Akcja zostanie poparta przez większość Rodzimowierczego środowiska. Lecz Związek Wyznaniowy, który z założenia jest apolityczny nie zamierza oficjalnie do takich akcji się przyłączać.
"Głód, powietrze, ogień, woda
I wszelaka zła przygoda
Będą temu, kto by starą
Ojców swoich wzgardził wiarą!"

Fragment Pieśni Bojana
Ostatnio zmieniany: 6 lata 4 miesiąc temu przez Twardostoj.

W Obronie Polaków !!! 6 lata 4 miesiąc temu #5560

• Arturro777
  • Arturro777 Avatar
A gdzie tu polityka ten człowiek jest Polakiem rolnikiem niszczeni są ludzie przez organy państwa nie chodzi mi już nawet o wypowiedzi tu na forum ale ogólnie o nastroje w Polsce i wszędzie gdzie piszę czy z kimś rozmawiam .Ja konstruuję sobie coś większego mój blog unia słowiańska to tylko notatki zastanawiam się jak zrobić wiele rzeczy usprawnić i ciekawią mnie dla tego też różne poglądy .

W Obronie Polaków !!! 6 lata 4 miesiąc temu #5564

Sęk w tym, że wywłaszczenie owego rolnika było zgodne z obowiązującym prawem. Owszem doszło do serii skandalicznych zachowań organów prawnych, które tego wywłaszczenia dokonały. Jak choćby sfałszowanie protokołów zajęcia co wynika z zamieszczonego przez Ciebie Materiału. Lecz protest w obronie jednego rolnika aby sprawa została wyjaśniona a winni choćby owego fałszerstwa ukarani nic nie poprawi ani w jego sytuacji ani w sytuacji ogólnej. Gdyż prawo pozostanie nie zmienione.
By poprawiła się sytuacja należałoby zmienić Prawo czy to na drodze oddolnej Inicjatywy czy to na drodze wywierania poprzez protesty i manifestacje presji na rządzących by te prawo zmienili a to już jest Polityka.

Natomiast wyrok zajęcia przez Komornika majątku tego rolnika jest zgodny z prawem. Nawet jeśli podczas zajęcia doszło do jawnych "fałszerstw".

Rolnik ten jest sam sobie winien. Powinien zwrócić się w odpowiednim czasie do owego Banku i prosić o umorzenie kredytu z przyczyn losowych. Banki najczęściej się na to godzą jeśli zadłużenie nie przekracza 50tysięcy złotych. Więc mógł się dogadać przed złożeniem przez Bank wniosku o zajęcie nieruchomości do Komornika.
Jeśli Bank by się nie zgodził a nawet przed decyzją Banku powinien założyć sprawę o stwierdzenie upadłości finansowej.

Niestety tak jest, że ludzie budzą się z ręką w nocniku a potem narzekają na złodziejstwo.

Jakkolwiek sytuacja nie do pozazdroszczenia to jednak należy otwarcie przyznać, że z wiedzy jaką dysponuję po zapoznaniu się z materiałem jaki zamieściłeś ów Rolnik sam sobie jest winny. Nie zorientował się w sytuacji Prawnej.

Nie wnikam tu czy Prawo jest złe czy nie. Owszem winni fałszowania protokołów z egzekucji Komorniczej powinni ponieść Karę ale to jest sprawa dla Centralnego Biura Śledczego, Głównego Prokuratora, itp. Gość nawet może zajść do Posła z swojego okręgu i ten może się zajmie tą sprawą. Ale w sytuacji tego Rolnika nic to nie zmieni po prostu winni fałszerstwa protokołu z egzekucji Komorniczej może zostaną ukarani (bo to sprawa dyskusyjna). Sam egzekucja Komornicza zaś była zasądzona zgodnie z Prawem takie są fakty niestety i moja empatia nic tego nie zmieni. Oceniając jakieś zdarzenie należy być obiektywny a nie dać się ponosić emocjom. Natomiast co do zmiany tego Prawa czy nie zmieniania zapraszam na www.forumwolnosciowe.cba.pl gdyz to forum nie jest miejscem na dyskutowanie na temat czy zmieniać Prawo a jeśli tak to na jakie i w jaki sposób.
"Głód, powietrze, ogień, woda
I wszelaka zła przygoda
Będą temu, kto by starą
Ojców swoich wzgardził wiarą!"

Fragment Pieśni Bojana
Ostatnio zmieniany: 6 lata 4 miesiąc temu przez Twardostoj.

W Obronie Polaków !!! 6 lata 4 miesiąc temu #5568

• Arturro777
  • Arturro777 Avatar
Nie mogę się z tobą zgodzić on był także kilka dni temu w sprawie dla reportera gdzie pokazywał zdjęcia i dowody na to że komornicy zabrali mu więcej zwierząt niż napisali np. napisali że 16 świń a było 32 itd. To jest kradzież na sporą sumę więc skoro mieli go licytować i zabierać to nie tak że facet mający 9 dzieci ma być na ulicy i okradany na żywca mogłeś tak to ocenić bo nie widziałeś tego w reportażu .Ja chcę stworzyć coś wykorzystując między innymi :

OBYWATELE DECYDUJĄ - UJĘCIA NIEWYKORZYSTANE (BEZ CENZURY)

http://obywateledecyduja.pl/

To pozwoli na zmiany w prawie ;)
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

Logowanie

Najbliższe święto

Święto Plonów 22.09.2019 20:00 1 Day Święto Plonów

Ostatnio na forum

• Brak postów do publikacji.