TEMAT: Wywiad z Robem Darkenem

Wywiad z Robem Darkenem 9 lata 4 miesiąc temu #790

• Nord
  • Nord Avatar
  • Moderator
Mam nadzieję, że wszyscy przeczytaliście ten wspaniały wywiad. Poruszył on dość ważne (o ile nie najważniejsze) problemy świata współczesnego. Powinniśmy zapamiętać słowa DARKENA. Wiedziałem jak jest, ale ten wywiad uświadomił mi to w pełni. Niestety świat zatapia się w błocie, a my (ludzie) wraz z nim. O naszym losie już dawno postanowili urzędnicy i wielkie korporacje. Nadchodzi czas w, którym posiadanie innych poglądów będzie karane. Historia lubi się powtarzać (o zgrozo!) 1000 lat temu na naszych ziemiach działy się podobne rzeczy. Na pewno każdy z nas wyobrażał sobie siebie tysiąc lat temu stawiającemu zacięy opór krzyżowi :rolleyes: Dzisiaj dzieją się rzeczy podobne. Modyfikowana genetycznie żywność, szczepionki itd. są tylko elemnetami rozpędzającymi wielką machinę zagłady. Właśnie po to powstała unia. Po to wprowadzono euro. żeby zrobić z nas, jak powiedział Rob "zombie". By zmniejszyć populację. Śwńska, ptasia i inne grypy. Myślicie, że tak poprostu "powstały"!? dlaczego mówiono o ich epidemii dwa lata wcześniej. Wszystko doprowadza do tego, by zmniejszyć populacje,a z niedobitków zrobić otępiałe sługi.

Gammadionie, dzięki Ci za przeprowadzenie tego wywiadu. Sława!

Zapraszam do dyskusji!
Podnieś swą broń, bo tam stoi Twój wróg
To Twoja ziemia, tutaj Ty jesteś panem!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wywiad z Robem Darkenem 9 lata 4 miesiąc temu #1706

• Nord
  • Nord Avatar
  • Moderator
Mam nadzieję, że wszyscy przeczytaliście ten wspaniały wywiad. Poruszył on dość ważne (o ile nie najważniejsze) problemy świata współczesnego. Powinniśmy zapamiętać słowa DARKENA. Wiedziałem jak jest, ale ten wywiad uświadomił mi to w pełni. Niestety świat zatapia się w błocie, a my (ludzie) wraz z nim. O naszym losie już dawno postanowili urzędnicy i wielkie korporacje. Nadchodzi czas w, którym posiadanie innych poglądów będzie karane. Historia lubi się powtarzać (o zgrozo!) 1000 lat temu na naszych ziemiach działy się podobne rzeczy. Na pewno każdy z nas wyobrażał sobie siebie tysiąc lat temu stawiającemu zacięy opór krzyżowi :rolleyes: Dzisiaj dzieją się rzeczy podobne. Modyfikowana genetycznie żywność, szczepionki itd. są tylko elemnetami rozpędzającymi wielką machinę zagłady. Właśnie po to powstała unia. Po to wprowadzono euro. żeby zrobić z nas, jak powiedział Rob "zombie". By zmniejszyć populację. Śwńska, ptasia i inne grypy. Myślicie, że tak poprostu "powstały"!? dlaczego mówiono o ich epidemii dwa lata wcześniej. Wszystko doprowadza do tego, by zmniejszyć populacje,a z niedobitków zrobić otępiałe sługi.

Gammadionie, dzięki Ci za przeprowadzenie tego wywiadu. Sława!

Zapraszam do dyskusji!
Podnieś swą broń, bo tam stoi Twój wróg
To Twoja ziemia, tutaj Ty jesteś panem!

Wywiad z Robem Darkenem 9 lata 4 miesiąc temu #1707

To prawda, bardzo dobry wywiad. Rozmawiałem z Darkenem o tych sprawach już wcześniej. Dobrze, że co raz więcej ludzi staje się świadomych - gorzej czy da się już zatrzymać tą rozpędzoną machinę NWO. Niszczone są wszelkie ostoje tradycji i pewnie wkrótce Rodzima Wiara zostanie wzięta na celownik. Wiele rzeczy i znawisk wskazuje na zbliżające się przesilenie. Ważne by już się przygotować na to co ma nadejść. Trwajmy w wierze i z imionami Bogów na ustach przystąpimy do walki. Ważne by być świadomym i świadomoscią sie dzielić!
Само слога Славjанa спашава - Свуда пођи, својој кући дођи.

Wywiad z Robem Darkenem 9 lata 3 miesiąc temu #1710

• vslavius
  • vslavius Avatar
  • Użytkownik
Tak najważniejsza jest świadomość i duma ze swego pochodzenia i wiary. Jeśli choć raz stracimy tą dumę to ani chybi padniemy ofiarą NWO.
Dla mnie ważna jest też gotowość na aktywizm w walce z nowym ładem. Politycy i wielkie korporacje nie mogą mieć wątpliwości. Zawsze znajdzie się garstka ludzi
gotowych oddać życie za niezawisłość swojej ojczyzny i za wolność własną. Ciekawe tylko, że na razie większość ludzi jest ślepa i nie widzi tego co się dzieje.
Politycy sprzedają nasz kraj, Polska powoli staję się tylko z nazwy Polską!!! Historia przecież tyle razy pokazała co się dzieje gdy naród zatraci swoje dziedzictwo i dumę.
Nie mogę się oprzeć i nie przytoczyć tu fragmentu pewnego wiersza "Dalej pany senatory podpisujcie sami, podpisujcie sami, pieczętujcie znakiem, że z was pany senatory nikt nie jest Polakiem!". Ten fragment świetnie obrazuje tendencje naszych polityków ( choć trudno powiedzieć naszych, bo większość z nich ma często pochodzenie niesłowiańskie).
Narodzie. Powstań i walcz, bo umrzesz, a świetność twą wymaże czas!!!

Logowanie

Najbliższe święto

Kupała 20.06.2019 20:00 2 Dni Kupała

Ostatnio na forum

• Brak postów do publikacji.
1996-2019 Rodzima Wiara
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος