• Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Filmy

Filmy 9 lata 1 miesiąc temu #802

• Nord
  • Nord Avatar
  • Moderator
Sława! czy ktoś zna jakieś filmy, które związane są z rodzimowierstwem (nie! Starą Baśń widzieliśmy). Czytałem, że w okolicach Szczecina kręcony jest film "Riders, crow and cross" (Najeźdcy, kruk i krzyż).
www.echo.szczecin.pl/wydarzenia-01-4965-...ie_w_szczecinie.html
Podnieś swą broń, bo tam stoi Twój wróg
To Twoja ziemia, tutaj Ty jesteś panem!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Filmy 9 lata 1 miesiąc temu #1789

• Nord
  • Nord Avatar
  • Moderator
Sława! czy ktoś zna jakieś filmy, które związane są z rodzimowierstwem (nie! Starą Baśń widzieliśmy). Czytałem, że w okolicach Szczecina kręcony jest film "Riders, crow and cross" (Najeźdcy, kruk i krzyż).
www.echo.szczecin.pl/wydarzenia-01-4965-...ie_w_szczecinie.html

Filmy 9 lata 1 miesiąc temu #1811

• Ala
  • Ala Avatar
  • Zrzeszony
"Riders, the Raven and the Cross" tak dla ścisłości. Jeśli doczytałeś ten artykuł z podanego przez Ciebie "sznurka"( :D ) i spojrzałeś na datę, to wiesz, że najpierw miał być kręcony zwiastun, kręcenie filmu w nieokreślonej przyszłości. Z tego co wiem trailer nie jest jeszcze dostępny dla publiczność.

Filmy 9 lata 1 miesiąc temu #1963

Ostatnio natknąłem się przypadkowo na tytuł "The Pagan Queen" - www.filmweb.pl/f469110/Pagan+Queen%2C+The,2009
Opis: Dramat historyczny z elementami fantasy, który oparty został na czeskiej legendzie o królowej Libuse. Moce, którymi została obdarzona królowa pozwalały jej na odczytywaniu przyszłości, co miało zapewnić jej poddanym szczęśliwe życie.

Sam filmu jeszcze nie oglądałem.

Filmy 9 lata 1 miesiąc temu #1967

• Nord
  • Nord Avatar
  • Moderator
Też czytałem, to chyba ruska produkcja tak? Może być ciekawy, z tym że ile będzie Słowian a ile fantasy?

Filmy 9 lata 1 miesiąc temu #1976

• Ala
  • Ala Avatar
  • Zrzeszony
Nord napisał:
Też czytałem, to chyba ruska produkcja tak? Może być ciekawy, z tym że ile będzie Słowian a ile fantasy?

:) właśnie, to bardzo dobrze zadane pytanie!! Przytoczonego wyżej filmu, również nie widziałam. Niestety produkcje filmowe często bardzo swobodnie traktują tego typu tematykę. Ostatnio widziałam pewną wariację na temat Wikingów i jeszcze pozostał mi niesmak!! Film szumnie zwie się Thor - Młot Bogów!! Nawet nie sposób go skomentować...

Sprawdza się porzekadło: "Jak chcesz, żeby coś było dobrze zrobione, zrób to sam"! To co? Robimy film? :P
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

Logowanie

Najbliższe święto

Kupała 20.06.2019 20:00 62 Dni Kupała

Ostatnio na forum

• Brak postów do publikacji.
1996-2019 Rodzima Wiara
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος