TEMAT: Koncert zespołu ŻYWIOŁAK

Koncert zespołu ŻYWIOŁAK 9 lata 1 miesiąc temu #804

• wurst
  • wurst Avatar
  • Zrzeszony
W sobotę, 20 marca w szczecińskim Domu Kultury Słowianin odbędzie się koncert zespołu Żywiołak, który zapewne wielu użytkownikom tego forum jest bardzo dobrze znany. Bilety w cenie 20/25 złotych. Żywiołak ma na koncie zbierającą bardzo dobre recenzje płytę "Nowa ex-tradycja", osobiście jednak uważam, że aby pełni docenić tą grupę, należy zobaczyć ja na żywo. Nie wiem tylko, czy uda się pogodzić to wydarzenie z Jarymi Godami, ale czas pokaże...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Koncert zespołu ŻYWIOŁAK 9 lata 1 miesiąc temu #1802

• wurst
  • wurst Avatar
  • Zrzeszony
W sobotę, 20 marca w szczecińskim Domu Kultury Słowianin odbędzie się koncert zespołu Żywiołak, który zapewne wielu użytkownikom tego forum jest bardzo dobrze znany. Bilety w cenie 20/25 złotych. Żywiołak ma na koncie zbierającą bardzo dobre recenzje płytę "Nowa ex-tradycja", osobiście jednak uważam, że aby pełni docenić tą grupę, należy zobaczyć ja na żywo. Nie wiem tylko, czy uda się pogodzić to wydarzenie z Jarymi Godami, ale czas pokaże...

Koncert zespołu ŻYWIOŁAK 9 lata 1 miesiąc temu #1803

bardzo fajna kapela. byłem chyba w zeszłym roku na nich. jeśli nie będzie w tym samym czasie to przybędę na koncert. polecam wszystkim

Koncert zespołu ŻYWIOŁAK 9 lata 1 miesiąc temu #1806

Ja również się wybieram. Szczerze mówiąc dość niedawno go poznałem, ale od razu przypadł mi do gustu :) wcześniej jednak słuchałem "Kapelę ze wsi Warszawa", gdzie grała jedna z wokalistek w "Żywiołaku"

Koncert zespołu ŻYWIOŁAK 9 lata 1 miesiąc temu #1863

• wurst
  • wurst Avatar
  • Zrzeszony
wurst napisał:
Nie wiem tylko, czy uda się pogodzić to wydarzenie z Jarymi Godami, ale czas pokaże...
Czas pokazał, że się nie uda.

Koncert zespołu ŻYWIOŁAK 9 lata 1 miesiąc temu #1896

• Ala
  • Ala Avatar
  • Zrzeszony
Może zabierzemy Żywiołaków na obrzęd ? Grają o 19 to nich się streszczą i na 20 na obrzęd zdążą ;) A po można zrobić "wojnę kapel" między naszą Tryzną a Żywiołakiem :=D

Logowanie

Najbliższe święto

Kupała 20.06.2019 20:00 62 Dni Kupała

Ostatnio na forum

• Brak postów do publikacji.
1996-2019 Rodzima Wiara
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος