TEMAT: Czego słuchasz w tej chwili?

Czego słuchasz w tej chwili? 8 lata 5 miesiąc temu #2689

Jako, że chciałbym Was bliżej poznać, to zakładam temat o upodobaniach muzycznych.
W tej chwili słucham:

Jest to rosyjski pagan metal, chyba każdemu znany. Dzięki temu zespołowi odkryłem pradawny system wierzeń Słowiańskich i jestem tym kim jestem.
Poza tym słucham folku, folk metalu, i prawie każdego podgatunku metalu (Yeah, Metallica rules!) i na sam koniec to, co słucham najrzadziej - rock. Aha, jeszsze jedno: Wokaliści muzyki, której słucham mówią zazwyczaj po rosyjsku :D
Jeśli kiedyś przechodząc obok jakiegoś kościoła usłyszycie pykanie podobne temu, jakie wydaje popcorn w mikrofalówce, to wiedzcie, że to jest najlepsza impreza w historji świata, w jakiej brałem udział.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czego słuchasz w tej chwili? 8 lata 5 miesiąc temu #2692

Fajny temat :) utwór który podałeś jest mi już znany od dawna i bardzo lubie go słuchać.Z Arkony lubie jeszcze Arkona - Po Syroi Zemle.Bardzo klimatyczny kawałek,i ten początek :D

A zespoły których słucham to Saltus,Amon Amarth,Wolfchant,Honor(tylko te utwory "pogańskie"<editADMIN>),Radogost,Eluveitie,In Extremo,Ensiferum,Koorplikanii.Bas Tajpana też bardzo lubie.

No i to chyba tyle :P jeśli sobie jeszcze coś przypomne to napisze.A tu daje kilka utworów :)

A no i jeszcze od czasu do czasu sobie punka słucham :P
Rób co chcesz,bylebyś nikogo nie krzywdził.
Ostatnio zmieniany: 5 lata 7 miesiąc temu przez anthonymk.

Czego słuchasz w tej chwili? 8 lata 5 miesiąc temu #2694

Jarowitowic2 napisał:
Fajny temat :) utwór który podałeś jest mi już znany od dawna i bardzo lubie go słuchać.Z Arkony lubie jeszcze Arkona - Po Syroi Zemle.Bardzo klimatyczny kawałek,i ten początek :D
Ja z Arkony lubię całą dyskografję :DJarowitowic2 napisał:
A zespoły których słucham to Saltus,Amon Amarth,Wolfchant,Honor,Radogost,Eluveitie,In Extremo,Ensiferum,Koorplikanii.Bas Tajpana też bardzo lubie.
Ja z tego znam Radogosta, In Extremo, Ensiferum i Korpiklaani
Polecam także przysłuchiwać się Strefie Rokendrola Wolnej od Angola, tam często leci jedyna słuszna muzyka :D
Jeśli kiedyś przechodząc obok jakiegoś kościoła usłyszycie pykanie podobne temu, jakie wydaje popcorn w mikrofalówce, to wiedzcie, że to jest najlepsza impreza w historji świata, w jakiej brałem udział.
Ostatnio zmieniany: 5 lata 7 miesiąc temu przez anthonymk.

Czego słuchasz w tej chwili? 8 lata 5 miesiąc temu #2703

• Wojtek
  • Wojtek Avatar
  • Użytkownik
muzyka jest dla mnie czymś więcej niż melodią do słuchania jest dla mnie częścią życia, słuch viking, folk i death metalu, a mianowicie takich zespołów jak Korpiklaani, Amon Amarth, Finntroll, Eluveitie, Arch Enemy, Arkona, Enisferun, Unleashed, Nightwish(tylko kawałki ze starą wokalistką), Percival, Kataklysm, Ex Deo, Dimmu Borgir, Arondight, Equilibrium, Children of Bodon po prostu mój tok myślenia przebiega tak, że dopóki czegoś nie spróbuję to nie dowiem się jaki ma smak :)
przeznaczenie jest wszystkim

Czego słuchasz w tej chwili? 8 lata 5 miesiąc temu #2709

Widze Wojtek że mamy podobny gust jeśli chodzi o muzyke.Ja z folku najbardziej Radogosta i Eluveitie,to jest to :D Wspomniany przez Ciebie Arch Enemy też jest niezły ale teraz go już rzadziej słucham,kiedyś słuchałem więcej.

Dla mnie muzyka też jest czymś ważnym dlatego ża miała ona kolosalny wpływ na mnie,to od muzyki zaczeła się moja że tak powiem "słowiańska droga" :D
Rób co chcesz,bylebyś nikogo nie krzywdził.

Czego słuchasz w tej chwili? 8 lata 5 miesiąc temu #2711

• Wojtek
  • Wojtek Avatar
  • Użytkownik
dobra muzyka nie jest zła :=D też tak miałem zagłębiając się w muzykę której słucham, dodam tylko, że bardzo podobają mi się kawałki wykonane w rdzennych językach europejskich jak np. Eluveitie ma piosenki po helwecku ;)
przeznaczenie jest wszystkim

Logowanie

Najbliższe święto

Kupała 20.06.2019 20:00 2 Dni Kupała

Ostatnio na forum

• Brak postów do publikacji.
1996-2019 Rodzima Wiara
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος