Gammadion: Sława Aro! Podobnie jak Twój przedmówca Lupus tworzyłeś Oddział Ziem Wielkopolski ZRW/RW. Jak wspominasz tamte czasy?

Read more ...

Gammadion: Sława Lupus! Współtworzyłeś wraz z przyjaciółmi przez wiele lat Oddział Ziem Wielkopolski ZRW/RW. Czy wiesz co obecnie dzieje się w Poznaniu, czy pomimo tego, że mieszkasz poza granicami Polski, orientujesz się czy ktoś kontynuuje Waszą pracę?

Read more ...

Od wielu lat chciałem przeprowadzić wywiad z liderem Graveland /Lord Wind, teraz gdy działa nasz portal Rodzima Wiara, wreszcie nadarzyła się ku temu okazja. Poniżej przedstawiam Wam moją rozmowę z Robertem, która, mam nadzieję, rozwieje wiele kontrowersji wokół twórczej działalności Roba Darkena oraz przybliży początki RW.

Read more ...

Od niemalże samego początku jesteś "częścią", w ogólnym pojęciu, ruchu neopogańskiego. Jak oceniasz rozwój całego ruchu na przestrzeni lat i czy według Ciebie ruch zmierza w odpowiednim kierunku?

Read more ...

Jest pan jedną z bardziej znanych postaci w polskim, współczesnym neopogaństwie. Pana nazwisko pojawia się nie tylko w większości pism neopogańskich ale również w prasie ogólnopolskiej. Jak to się stało, że swoje zainteresowania skierował Pan właśnie w tym kierunku? Dziękuję za taką opinię o mojej osobie.

Read more ...

Logowanie

Najbliższe święto

Dziady 31.10.2018 20:00 17 Dni Dziady

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.
1996-2018 Rodzima Wiara
ontwerp en implementering: α CMa Σείριος